• BeCeGe '74 MSE 1 BASKETBALL zaterdag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Woensdag 20:00 Groot Kleedkamer 3/4
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jan. 16:30Trajanum MSE 3 - BeCeGe '74 MSE 1Gymnasion Hal A
    2 feb. 15:15BeCeGe '74 MSE 1 - Arnhem Eagles MSE 2De Bongerd
    9 feb. 18:30Black Stars MSE 1 - BeCeGe '74 MSE 1't Gastland
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 jan.Pigeons MSE 1 - BeCeGe '74 MSE 158 - 73
    19 jan.BeCeGe '74 MSE 1 - Dedein MSE 156 - 39
  • Poulestanden BeCeGe '74 MSE 1 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Wyba MSE 312120090866024824
    2B.V. Batouwe MSE 313120189066622424
    3Arnhem Eagles MSE 2121002108677231420
    4BeCeGe '74 MSE 11280469458411016
    5Challenge MSE 2126066836265712
    6Tower Jumpers MSE 2115068167783810
    7Dedein MSE 112507740836-9610
    8Black Stars MSE 113508742829-8710
    9Trajanum MSE 3122010569776-2074
    10Pigeons MSE 1121011722856-1342
    11SBA Sphinx MSE 2 *110011355822-4670
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Akkerman, RoderikTeamspeler
    Bosga, LarsTeamspeler
    Bosga, RinkTeamspeler
    Meulen, Skip van derTeamspeler
    Oonk, DennisTeamspeler
    Peerenboom, JaapTeamspeler
    Rouwmaat, JorritTeamspeler
    Terwiel, ImreTeamspeler
    Terwiel, TomTeamspeler
    Teuben, HermanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.