• BeCeGe '74 MSE 1 BASKETBALL zaterdag speeldag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Woensdag 20:00 Groot Kleedkamer 3/4
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 mrt. 17:00BeCeGe '74 MSE 1 * - SBA Sphinx MSE 2 *De Bongerd
    13 apr. 17:15BeCeGe '74 MSE 1 * - Challenge MSE 2De Bongerd
    20 apr. 18:00Tower Jumpers MSE 2 - BeCeGe '74 MSE 1 *Oosterboshal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 mrt.BV Wyba MSE 3 - BeCeGe '74 MSE 1 *
    23 mrt.BV Wyba MSE 3 - BeCeGe '74 MSE 1 *20 - 0
  • Poulestanden BeCeGe '74 MSE 1 * (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Wyba MSE 3181701131293637634
    2Arnhem Eagles MSE 21715021509108942030
    3B.V. Batouwe MSE 31813051218102119726
    4BeCeGe '74 MSE 1 *17110692281710522
    5Tower Jumpers MSE 21610061293106822520
    6Challenge MSE 217908104494110318
    7Dedein MSE 117601110211250-22912
    8Black Stars MSE 11760119771109-13212
    9Pigeons MSE 11730149871189-2026
    10Trajanum MSE 31730148011056-2556
    11SBA Sphinx MSE 2 *1710166251233-6082
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Akkerman, RoderikTeamspeler
    Bosga, LarsTeamspeler
    Bosga, RinkTeamspeler
    Meulen, Skip van derTeamspeler
    Oonk, DennisTeamspeler
    Peerenboom, JaapTeamspeler
    Rouwmaat, JorritTeamspeler
    Terwiel, ImreTeamspeler
    Terwiel, TomTeamspeler
    Teuben, HermanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.