• BeCeGe '74 MSE 2 BASKETBALL

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 15:00BeCeGe '74 MSE 2 * - Peatminers MSE 2De Bongerd
    8 mrt. 20:45Risne Stars MSE 3 * - BeCeGe '74 MSE 2 *Reggehal
    16 mrt. 11:30BeCeGe '74 MSE 2 * - Twente Buzzards MSE 3De Bongerd
    22 mrt. 21:00Amical MSE 3 - BeCeGe '74 MSE 2 *Diekmanhal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.Risne Stars MSE 2 - BeCeGe '74 MSE 2 *86 - 43
  • Poulestanden BeCeGe '74 MSE 2 * ( 5e divisie MSE 5D 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Twente Buzzards MSE 3151302102272429826
    2Peatminers MSE 215120397276121124
    3The Valley Bucketeers MSE 2161006108795213520
    4D.B.V. Arriba MSE 4159069618649718
    5S.V.Z.W. MSE 1148068388003816
    6Risne Stars MSE 2148067636966716
    7BeCeGe '74 MSE 2 *14707656727-7112
    8Amical MSE 314509748812-6410
    9Risne Stars MSE 3 *14509638695-578
    10Amical MSE 2152013700947-2474
    11S.V.Z.W. MSE 21410136451052-4072
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akkerman, RoderikTeamspeler
    Barredo, Jan FrederickTeamspeler
    Boer, Sietse DeTeamspeler
    Driever, KoenTeamspeler
    Kiesenberg, JoëlTeamspeler
    Revelman De Vries, JorrikTeamspeler
    Steevensz, BenjaminTeamspeler
    Teuben, HermanTeamspeler
    Woud, JeriTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 20.45 - 22.00 Bongerd
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    BeCeGe '74 MSE 2 *

    VS

    Peatminers MSE 2

    02 maart 202415:00 uur
    De Bongerd Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BeCeGe '74 MSE 2 *

    Mannen Senioren Afdeling

    46,86

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    51,93

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,86

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd