• BeCeGe '74 X14 1 BASKETBALL

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden BeCeGe '74 X14-1 ( 4e divisie X14 4D 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BeCeGe '74 X14-111110092025566522
    2Wildcats X14-211100198141256920
    3Tower Jumpers X14-21180361041519516
    4WSV X14-3118035294616816
    5SV Twello, X14 1 (VR) *11704538531714
    6BV Wyba X14-211605523536-1312
    7Pluto X14-311506493547-5410
    8Arnhem Eagles X14-4115065535272610
    9V.B.V. X14-111308500619-1196
    10WIK X14-111209394612-2184
    11UNLIMITED X14-2111010299665-3662
    12Give and Go X14-2110011210970-7600

    Poulestanden BeCeGe '74 X14-1 ( 3e divisie X14 3D 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Volic, X14 1 (VR)1080257538019516
    2Pluto, X14 2 (VR)108024944336116
    3BeCeGe '74 X14-110604431430112
    4WSV X14-210406447481-348
    5Arnhem Eagles X14-210307450519-696
    6Nimma Gemina X14-110109460614-1542
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Kuiper, HiddeTeamspeler
    Reesink, CasTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kiesenberg, JoëlTechnische stafCoach
    Van der Sterre, AbdiTechnische stafAssistent-coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 18.45 - 20.00 Grote veld
    Woensdag 17.30 - 18.30 Kleine veld
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BeCeGe '74 X14-1

    Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    43,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    43,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd