• Tafelschema eerste helft seizoen 2018-2019

    Hieronder het tafelschema voor de eerste helft van het seizoen 2018-2019. Zorg ervoor dat je je taak verzorgt (of zorg voor een vervanger), zodat de wedstrijden goed kunnen verlopen.

    Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter 1 Scheidsrechter 2 Tafelaar 1 Tafelaar 2
    29-9-2018 10:15 BeCeGe U14 Wildcats U14 Twan Rosmalen Mike Makay Lian Fu Rancell Meija Castillo
    29-9-2018 12:00 BeCeGe U20 UNLIMITED U20 Herman Teuben Skip van der Meulen Justin Tjooink Naomi Tjooink
    29-9-2018 13:45 BeCeGe U16 Unlimited U16 Tom Terwiel Jeri Woud Jorrik Revelman de Vries Stiven Diaz Espinal
    29-9-2018 15:30 BeCeGe U12 Wildcats U12 Jasper Korbee Koen Driever Kurt Dekker Sven Dekker
    29-9-2018 15:30 BeCeGe Heren Trajanum Heren 3 ?? ?? Marga ter Maat Sidney van der Zande
    29-9-2018 17:15 BeCeGe U18 Arnhem Eagles U18 Imre Terwiel Jaap Peerenboom Lars Bosga Noel Teunissen
    13-10-2018 10:15 BeCeGe U14 BCE'78 U14 Twan Rosmalen Lian Fu Mike Makay Sadiel Meija Castillo
    13-10-2018 12:00 BeCeGe U20 Basketball All Stars Epe U20 Jorrit Rouwmaat Dennis Oonk Lars Blankert Jasper Roes
    13-10-2018 13:45 BeCeGe U16 Arnhem Eagles U16 Rink Bosga Jeri Woud Jorrik Revelman de Vries Rancell Meija Castillo
    13-10-2018 15:30 BeCeGe Heren Black Stars Heren ?? ?? Didier van den Bos Trevor Jongbloed
    13-10-2018 15:30 BeCeGe U12 Arnhem Eagles U12 Jasper Korbee Dylan Zeuner Koen Driever Sven Dekker
    13-10-2018 17:15 BeCeGe U18 Black Stars U18 Jaap Peerenboom Herman Teuben Lars Bosga Skip van der Meulen
    20-10-2018 15:30 BeCeGe U20 Landstede ZAC U20 Leo Korbee Tom Terwiel Mart Wigman Trevor Jongbloed
    20-10-2018 17:15 BeCeGe U18 BCE'78 U18 Imre Terwiel Jaap Peerenboom Jorrik Revelman de Vries Stiven Diaz Espinal
    10-11-2018 11:15 BeCeGe U14 Tower Jumpers U14 Jasper Korbee Dylan Zeuner Lian Fu Sadiel Meija Castillo
    10-11-2018 13:00 BeCeGe U20 Basketiers '71 U22 Herman Teuben Roderik Akkerman Sebastiaan Beumer Coen van der Veen
    10-11-2018 14:45 BeCeGe U12 Tower Jumpers U12 Jeri Woud Gijs Kampshoff Lucas Schooneveldt Deaq Bongaarts
    10-11-2018 14:45 BeCeGe Heren Tower Jumpers Heren ?? ?? Dara Wali Daniek Kersten
    10-11-2018 16:30 BeCeGe U16 Basketiers '71 U16 Dennis Oonk Tom Terwiel Jorrit Rouwmaat Noel Teunissen
    24-11-2018 11:30 BeCeGe U14 Pluto U14 Twan Rosmalen Calvin Kremers Didier van den Bos Trevor Jongbloed
    24-11-2018 13:15 BeCeGe U18 BV Wyba U18 Imre Terwiel Roderik Akkerman Michiel Mijnen Sil Kerkwijk
    24-11-2018 15:00 BeCeGe Heren BV Wyba Heren 3 ?? ?? Koen Driever Mart Wigman
    24-11-2018 16:45 BeCeGe U16 Pigeons U16 Dennis Oonk Rink Bosga Lars Bosga Noel Teunissen
    8-12-2018 11:00 BeCeGe U16 BV Wyba U16 Leo Korbee Calvin Kremers Sven Dekker Kurt Dekker
    8-12-2018 12:45 BeCeGe U12 Pigeons U12 Jasper Korbee Gijs Kampshoff Jason de Ligt Sietse de Boer
    8-12-2018 12:45 BeCeGe U14 Flip Stars U14 Herman Teuben Didier van den Bos Sidney van der Zande Naomi Tjooink