• Tafelschema tweede helft seizoen 2018-2019

    Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter1 Scheidsrechter2 Tafelaar 1 Tafelaar 2
    19-1-2019 13:45 BeCeGe M16 1 Joy-M M16 2 Gijs Kampshoff Jeri Woud Jorrik Revelman de Vries Lian Fu
    19-1-2019 15:30 BeCeGe M20 1 Arnhem Eagles M20 1 Jorrit Rouwmaat Skip van der Meulen Lucas Schooneveldt Sietse de Boer
    19-1-2019 17:15 BeCeGe MSE 1 Dedein MSE 1 Rudy van Schelt Cor Beekmans Koen Driever Sadiel Meija Castillo
    19-1-2019 17:15 BeCeGe X12 1 Unlimited X12 1 Jasper Korbee Sven Dekker Dylan Zeuner Calvin Kremers
    19-1-2019 19:00 BeCeGe M18 1 Challenge M18 1 Noel Teunissen Rink Bosga Naomi Tjooink Scott De Ligt
    2-2-2019 10:00 BeCeGe X14 1 B.V. Batouwe V14 1 Twan Rosmalen Mike Makay Stiven Diaz Espinal Rancell Meija Castillo
    2-2-2019 11:45 BeCeGe M20 1 Pigeons M20 1 Dennis Oonk Roderik Akkerman Thijn Worm Yusuf Simsek
    2-2-2019 13:30 BeCeGe M16 1 Wildcats M16 2 Tom Terwiel Lars Bosga Victor Bacico Luuk Jansen
    2-2-2019 15:15 BeCeGe MSE 1 Arnhem Eagles MSE 2 Tom Terwiel Boudewijn Niesink Sidney van der Zande Deaq Bongaarts
    2-2-2019 15:15 BeCeGe X12 1 B.V. Batouwe X12 1 Jasper Korbee Kurt Dekker Sebastiaan Beumer Mart Wigman
    2-2-2019 17:00 BeCeGe M18 1 Tower Jumpers M18 1 Herman Teuben Julian van Doornen Daniek Kersten Jens van de Putte
    16-2-2019 13:15 BeCeGe X14 1 Basketiers '71 X14 2 Gijs Kampshoff Lars Blankert Jason de Ligt Naomi Tjooink
    16-2-2019 15:00 BeCeGe M20 1 Rebound '73 M22 1 Lars Bosga Imre Terwiel Coen van der Veen Frank te Lindert
    16-2-2019 16:45 BeCeGe M16 1 Dedein M16 1 Jeri Woud Lian Fu Justin Tjooink Lianne Wassink
    9-3-2019 11:30 BeCeGe M16 1 Pigeons M16 2 Dylan Zeuner Mike Makay Victor Bacico Rancell Meija Castillo
    9-3-2019 13:15 BeCeGe M20 1 BCE'78 M20 1 Jorrit Rouwmaat Skip van der Meulen Sebastiaan Beumer Arman-Antonio Tomasyan
    9-3-2019 15:00 BeCeGe MSE 1 B.V. Batouwe MSE 3     Mart Wigman Gijs Kampshof
    9-3-2019 15:00 BeCeGe X12 1 Basketiers '71 X12 1 Jasper Korbee Leo Korbee Didier van den Bos Koen Driever
    9-3-2019 16:45 BeCeGe M18 1 BCE'78 M18 1 Dennis Oonk Jaap Peerenboom Jorrik Revelman de Vries Bercan Kaya
    30-3-2019 15:15 BeCeGe X14 1 Arnhem Eagles X14 2 Lars Bosga Imre Terwiel Dennis Oonk Gijs de Maeyer
    30-3-2019 17:00 BeCeGe MSE 1 SBA Sphinx MSE 2     Michiel Mijnen Nora Koster
    30-3-2019 17:00 BeCeGe X12 1 B.V. Batouwe X12 2 Jasper Korbee Sven Dekker Sil Kerkwijk Coen van der Veen
    30-3-2019 18:45 BeCeGe M18 1 Challenge M18 1 Herman Teuben Julian van Doornen Lianne Wassink Jens van de Putte
    13-4-2019 13:45 BeCeGe X14 1 Challenge X14 1 Roderik Akkerman Tom Terwiel Jason de Ligt Lucas Schooneveldt
    13-4-2019 15:30 BeCeGe M16 1 Pluto M16 1 Rink Bosga Imre Terwiel Frank te Lindert Justin Tjooink
    13-4-2019 17:15 BeCeGe MSE 1 Challenge MSE 2 Cor Beekmans Roelof Lubbinge Calvin Kremers Didier van den Bos
    13-4-2019 17:15 BeCeGe X12 1 Black Stars X12 1 Jasper Korbee Leo Korbee Kurt Dekker Daniek Kersten
    13-4-2019 19:00 BeCeGe M18 1 Pluto M18 1 Twan Rosmalen Noel Teunissen Jaap Peerenboom Bercan Kaya